زمان مطالعه: 3 دقیقه

درباره ما

آوات

آوات

آوات

شرکت آوات با هدف پشتیبانی از صادرات و واردات کالا و خدمات و با تاکید بر تامین نیاز های کشور عزیزمان ایران تأسیس شده است. همکاران ما در ایران و سراسر اروپا، آماده همکاری با تمام شرکت های داخلی و خارجی جهت حل مشکلات کوچک و بزرگ پیش رو صاحبان کسب و کار هستند. آوات با بهره‌گیری از تجربه و دانش فنی، در زمینه مشاوره، تامین قطعات، بازاریابی محصولات صادراتی و استخدام نیروی متخصص، به مشتریان خود در ارتقای کیفیت و کسب سهم بیشتر در بازارهای جهانی کمک می‌کنیم. با ما تماس بگیرید و مشکلات خود را مطرح کنید. شاید راهی وجود داشته باشد، در غیر این صورت، راهی خواهیم ساخت.

خرید و تامین کالا

خرید و تامین کالا

ترخیص از گمرک

ترخیص از گمرک

مؤسس

در غرب ایران به دنیا آمدم، در جنوب بزرگ شدم و در مرکز کار کردم، همه باعث شد که زیبایی های کشورم را ببینم، و مهاجرت باعث شد که قدر آن را بیشتر بدانم.

با زندگی در کشورهای متفاوت و همینطور پیشینه های مختلف در منابع انسانی، فروش، بازاریابی و رانندگی تانک، همواره کنجکاو و به دنبال حل مشکلات بودم. از کارشناسی مدیریت در ایران تا کارشناسی ارشد منابع انسانی در ایتالیا، به طور مداوم به دنبال یادگیری مهارت های جدید برای حل مشکلات مختلف بودم.

و اما ایران، کشوری با پتانسیل بالا و به دور از بازارهای جهانی. مشکلات زیادی بر سر راه تولیدکنندگان، متخصصان و مشتاقان فعالیت در بازارهای جهانی وجود دارد. من با تاسیس آوات امیدوار به حل بخش کوچکی از این مشکلات هستم. 

با ما تماس بگیرید و مشکلات خود را مطرح کنید. شاید راهی وجود داشته باشد، در غیر این صورت، راهی خواهیم ساخت.

با امید فردایی بهتر برای کشور عزیزمان ایران

founder

تماس با ما